Katalogový list č. ELOSOS1690316
| Název: | Konektor SACC-M12MR-5CON-PG 9-SH ADH PHOENIX CONTACT 1411893 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690316 |
| EAN: | 4046356944632 |
| Kód dodavatele: | 1411893 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Typ pouzdra: | úhlové |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,25-0,75 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-0,75 mm2 |
| Kategorie přepětí..: | II |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | HB |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,25-0,75 mm2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Typ kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,25-0,75 mm2 |