Katalogový list č. ELOSOS1690256
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACC-DSI-M12FS-4P-M16XL/0,5 1411584 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690256 |
| EAN: | 4046356935982 |
| Kód dodavatele: | 1411584 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Průřez žíly: | 0,34 mm2 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 4 |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |