Katalogový list č. ELOSOS1690154
| Název: | Sada zástrček HC-EVO-A10UT-BWSC-HH-M20-PLRBK PHOENIX CONTACT 1411357 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690154 |
| EAN: | 4046356929271 |
| Kód dodavatele: | 1411357 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Počet pólů: | 10 |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Jmenovitý proud In: | 20 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Hloubka: | 103,242669 mm |
| Šířka: | 78,364806 mm |
| Výška: | 102,241236 mm |