Katalogový list č. ELOSOS1690153
| Název: | Sada zástrček HC-EVO-A10UT-BWS-HH-M20-PLRBK PHOENIX CONTACT 1411356 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690153 |
| EAN: | 4046356929264 |
| Kód dodavatele: | 1411356 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Počet pólů: | 10 |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Jmenovitý proud In: | 20 A |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Hloubka: | 103,242651 mm |
| Šířka: | 50,700002 mm |
| Výška: | 102,38022 mm |