Katalogový list č. ELOSOS1690119
| Název: | Ploché těsnění A-SEW-63-P-W PHOENIX CONTACT 1411288 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690119 |
| EAN: | 4046356924177 |
| Kód dodavatele: | 1411288 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Materiál: | jiné |
| Vnější průměr: | 77,9 mm |
| Vnitřní průměr: | 63,2 mm |