Katalogový list č. ELOSOS1690117
| Název: | Ploché těsnění A-SEW-40-P-W PHOENIX CONTACT 1411286 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690117 |
| EAN: | 4046356924078 |
| Kód dodavatele: | 1411286 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnitřní průměr: | 40 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Materiál: | jiné |
| Vnější průměr: | 52,8 mm |