Katalogový list č. ELOSOS1690114
| Název: | Ploché těsnění A-SEW-20-P-W PHOENIX CONTACT 1411283 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690114 |
| EAN: | 4046356924146 |
| Kód dodavatele: | 1411283 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 28 mm |
| Vnitřní průměr: | 20 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Materiál: | jiné |