Katalogový list č. ELOSOS1689900
| Název: | Rozvodka Power SACB-4/T-L-8FUSE DIAG CT AXL PHOENIX CONTACT 1411048 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1689900 |
| EAN: | 4046356920254 |
| Kód dodavatele: | 1411048 |
| Recyklační poplatek: | 0,55 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 52 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |