Katalogový list č. ELOSOS1689891
| Název: | Pouzdro HC-B 10-TMS-100/O1STM40S-STA PHOENIX CONTACT 1410903 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1689891 |
| EAN: | 4046356873062 |
| Kód dodavatele: | 1410903 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 100 mm |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Hloubka: | 105 mm |
| Šířka: | 57 mm |
| Krycí víčko: | ne |
| Typ pouzdra: | kryt na vidlici |
| EMC verze: | ano |
| Počet vstupů pro vedení: | 1 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP66 |
| S kabelovou šroubovací průchodkou: | ne |
| Provozní teplota: | -40-125 °C |