Katalogový list č. ELOSOS1689841
| Název: | Rozvodka Y SAC-4PY-MT/2XFT VP PHOENIX CONTACT 1410632 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1689841 |
| EAN: | 4046356924726 |
| Kód dodavatele: | 1410632 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ne |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Jmenovitý proud In: | 12 A |
| Jmenovité napětí: | 63 V |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |