Katalogový list č. ELOSOS1689840
| Název: | Rozvodka Y SAC-8PY-MY/M-FD SH PHOENIX CONTACT 1410630 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1689840 |
| EAN: | 4046356924719 |
| Kód dodavatele: | 1410630 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud In: | 6 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Teplota okolí: | 80-80 °C |