Katalogový list č. ELOSOS1689709
| Název: | Sada zástrček HC-KIT-B10-R02 PHOENIX CONTACT 1409707 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1689709 |
| EAN: | 4046356752459 |
| Kód dodavatele: | 1409707 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 10 |
| Výška: | 83 mm |
| Šířka: | 43 mm |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Hloubka: | 93 mm |
| Jmenovitý proud In: | 24 A |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |