Katalogový list č. ELOSOS1689700
| Název: | Sada zástrček HC-KIT-A03-R01 PHOENIX CONTACT 1409655 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1689700 |
| EAN: | 4046356752404 |
| Kód dodavatele: | 1409655 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Šířka: | 38 mm |
| Výška: | 123 mm |
| Jmenovitý proud In: | 24 A |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Hloubka: | 34,2 mm |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |