Katalogový list č. ELOSOS1689373
| Název: | Montážní rám CUC-V14-F2ZNI-EM/24FN5:FC PHOENIX CONTACT 1408235 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1689373 |
| EAN: | 4046356801898 |
| Kód dodavatele: | 1408235 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 42 mm |
| Jmenovité napětí: | 4000 V |
| Délka: | 41,9 mm |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Šířka: | 36,2 mm |