Katalogový list č. ELOSOS1688996
| Název: | Rozvodná skříň SACB-SH-8 PARA VA MOUNT P-PROT PHOENIX CONTACT 1407295 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1688996 |
| EAN: | 4046356772273 |
| Kód dodavatele: | 1407295 |
| Recyklační poplatek: | 3,36 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 35 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Provozní napětí: | 48-48 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -30-80 °C |