Katalogový list č. ELOSOS1688862
| Název: | Síťový kabel VS-M12FSBP-IP67/B-93E-LI/2,0 PHOENIX CONTACT 1406399 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1688862 |
| EAN: | 4046356476102 |
| Kód dodavatele: | 1406399 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65/IP67 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Délka kabelu: | 2 mm |
| Průřez žíly: | 0,14 mm2 |
| Izolace žíly: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-80 °C |