Katalogový list č. ELOSOS1688501
| Název: | Rozvodka SAC-ASI-J-Y-Y-N PHOENIX CONTACT 1405622 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1688501 |
| EAN: | 4046356754934 |
| Kód dodavatele: | 1405622 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ne |
| Provedení: | jednoduché |
| Jmenovité napětí: | 32 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Jmenovitý proud In: | 8 A |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | 75-75 °C |
| Provozní teplota: | -25-75 °C |