Katalogový list č. ELOSOS1688318
| Název: | Kolíková vložka RJ45 VS-08-ST-H21P-RJ45 PHOENIX CONTACT 1404388 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1688318 |
| EAN: | 4046356313230 |
| Kód dodavatele: | 1404388 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 8 |
| Výška: | 14 mm |
| Hloubka: | 30,2 mm |
| Jmenovitý proud In: | 1 A |
| Jmenovité napětí: | 72 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Šířka: | 11,7 mm |
| Kategorie přepětí..: | II |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Materiál kontaktu: | jiné |
| Jmenovité rázové napětí: | 330 kV |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,11-0,22 mm2 |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |
| Teplota okolí: | -25-60 °C |