Katalogový list č. ELOSOS1688317
| Název: | Síťový kabel VS-M12FSBPS-IP20-93B/5,0 PHOENIX CONTACT 1404369 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1688317 |
| EAN: | 4046356692380 |
| Kód dodavatele: | 1404369 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Délka kabelu: | 5 mm |
| Izolace žíly: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Teplota okolí: | 70-70 °C |
| Průřez žíly: | 0,36 mm2 |
| S PE-připojením: | ne |
| Počet ovládacích kontaktů: | 0 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Závit k zašroubování: | M12 |