Katalogový list č. ELOSOS1687902
| Název: | Konektor RJ45 VS-VARAN-RJ45-Q PHOENIX CONTACT 1402410 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1687902 |
| EAN: | 4046356727631 |
| Kód dodavatele: | 1402410 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Počet pólů: | 6 |
| Hloubka: | 56 mm |
| Šířka: | 14 mm |
| Jmenovité napětí: | 72 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Kategorie přepětí..: | II |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Materiál kontaktu: | jiné |
| Výška: | 14,6 mm |
| Jmenovitý proud In: | 1,75 A |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-0,25 mm2 |
| Provozní teplota: | -10-60 °C |
| Teplota okolí: | -10-60 °C |