Katalogový list č. ELOSOS1687877
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny VS-M12FSBP-IP20-93E-LI/0,25 1402129 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1687877 |
| EAN: | 4046356584883 |
| Kód dodavatele: | 1402129 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Průřez žíly: | 0,14 mm2 |
| Izolace žíly: | jiné |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Teplota okolí: | 60-60 °C |
| Délka kabelu: | 0,25 mm |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 4 |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Závit k zašroubování: | M12 |