Katalogový list č. ELOSOS1687744
| Název: | Rozvodná skříň SACB-SH-8 PARA VA PHOENIX CONTACT 1401261 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1687744 |
| EAN: | 4046356546232 |
| Kód dodavatele: | 1401261 |
| Recyklační poplatek: | 0,53 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 35 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Provozní napětí: | 48-48 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -30-80 °C |