Katalogový list č. ELOSOS1687683
| Název: | Rozvodná skříň s kontaktní lištou SACB-4/8-C GG SCO PHOENIX CONTACT 1400968 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1687683 |
| EAN: | 4046356516044 |
| Kód dodavatele: | 1400968 |
| Recyklační poplatek: | 0,19 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Výška: | 45 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní napětí: | 120-120 V |
| Provozní teplota: | -30-80 °C |