Katalogový list č. ELOSOS1687447
| Název: | Fotovoltaické konektory PV-C3M-S 2,5-6 (-) PHOENIX CONTACT 1386384 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1687447 |
| EAN: | 4063151762377 |
| Kód dodavatele: | 1386384 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud In: | 35 A |
| Typ elektrického připojení: | pružinová svorka |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP66 |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Počet napájecích kontaktů: | 1 |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Jmenovité napětí: | 1100 V |