Katalogový list č. ELOSOS1687169
| Název: | Datový konektor SACC-M12MSD-4CT-CL SH +4CON PN PHOENIX CONTACT 1346687 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1687169 |
| EAN: | 4063151661311 |
| Kód dodavatele: | 1346687 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Typ pouzdra: | přímé |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Kategorie přepětí..: | II |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Typ kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Blokovací mechanismus: | jiné |