Katalogový list č. ELOSOS1687127
| Název: | Konektor SPE-T1-CIM-SF PHOENIX CONTACT 1343953 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1687127 |
| EAN: | 4063151655280 |
| Kód dodavatele: | 1343953 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 2 |
| Šířka: | 7,5 mm |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Výška: | 11,3 mm |
| Kategorie přepětí..: | II |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Materiál kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |
| Hloubka: | 32,85 mm |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,18-0,45 mm2 |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,25 kV |