Katalogový list č. ELOSOS1687016
| Název: | Konektor desky plošných spojů D31H 2,2/ 8-FH-3,81-Y PHOENIX CONTACT 1341142 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1687016 |
| EAN: | 4063151649807 |
| Kód dodavatele: | 1341142 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 8 |
| Barva tělesa: | černá |
| Jmenovité napětí: | 160 V |
| Jmenovitý proud In: | 8 A |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,5 kV |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Modulární rozteč kontaktů: | 3,81 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 3,81 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Typ kontaktu: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -55-105 °C |