Katalogový list č. ELOSOS1686819
| Název: | Kryt pouzdra s dotykovým displejem BC 107,6 DKL R D2,4 TCG KMGY 1335858 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686819 |
| EAN: | 4063151636593 |
| Kód dodavatele: | 1335858 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 45 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Hloubka: | 13,5 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Šířka: | 107,6 mm |