Katalogový list č. ELOSOS1686817
| Název: | Kryt pouzdra s dotykovým displejem BC 71,6 DKL R D2,4 TCG KMGY 1335811 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686817 |
| EAN: | 4063151637477 |
| Kód dodavatele: | 1335811 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 45 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Hloubka: | 13,5 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Šířka: | 71,6 mm |
| Typ povrchu: | jiné |