Katalogový list č. ELOSOS1686271
| Název: | Nabíjecí zásuvka infrastruktury EV-T2M3SO12-4P-B-EM PHOENIX CONTACT 1286389 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686271 |
| EAN: | 4063151493660 |
| Kód dodavatele: | 1286389 |
| Recyklační poplatek: | 0,16 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Šířka: | 75 mm |
| Nominální napětí: | 480 V |
| Hloubka: | 87,95 mm |
| Výška: | 91,71 mm |