Katalogový list č. ELOSOS1686239
| Název: | Kabelová sada BSL2-2,54/16-ST PHOENIX CONTACT 1281277 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686239 |
| EAN: | 4063151476397 |
| Kód dodavatele: | 1281277 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva tělesa: | černá |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Počet pólů: | 16 |
| Jmenovitý proud In: | 3 A |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Modulární rozteč kontaktů: | 2,54 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 2,54 mm |
| Jmenovité rázové napětí: | 0,8 kV |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-90 °C |