Katalogový list č. ELOSOS1686225
| Název: | Rozvodná skříň SACB- 8/4-L-C-M8 HD/20,0 PUR PHOENIX CONTACT 1279213 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686225 |
| EAN: | 4063151478032 |
| Kód dodavatele: | 1279213 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Barva tělesa: | černá |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |