Katalogový list č. ELOSOS1686119
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T2HCI12-3AC32-2,0M2 PHOENIX CONTACT 1271966 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686119 |
| EAN: | 4063151463182 |
| Kód dodavatele: | 1271966 |
| Recyklační poplatek: | 2,45 Kč |
| Šířka: | 112,8 mm |
| Nominální napětí: | 480 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Hloubka: | 111,4 mm |
| Výška: | 95,1 mm |