Katalogový list č. ELOSOS1686116
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T1HCI12-1AC80-2,0M1 PHOENIX CONTACT 1271836 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686116 |
| EAN: | 4063151463618 |
| Kód dodavatele: | 1271836 |
| Recyklační poplatek: | 1,93 Kč |
| Šířka: | 90 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Hloubka: | 112,2 mm |