Katalogový list č. ELOSOS1686115
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T2HCI24-1AC32-2,0M2 PHOENIX CONTACT 1271835 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686115 |
| EAN: | 4063151463816 |
| Kód dodavatele: | 1271835 |
| Recyklační poplatek: | 1,44 Kč |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Šířka: | 112,8 mm |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Hloubka: | 111,4 mm |
| Výška: | 95,1 mm |