Katalogový list č. ELOSOS1686111
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T2HCI12-1AC32-2,0M2 PHOENIX CONTACT 1271830 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686111 |
| EAN: | 4063151461294 |
| Kód dodavatele: | 1271830 |
| Recyklační poplatek: | 2,45 Kč |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Šířka: | 112,8 mm |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Hloubka: | 111,4 mm |
| Výška: | 95,1 mm |