Katalogový list č. ELOSOS1686068
| Název: | Dvojitá zásuvka EO-AB/UT/LED/DUO/V/GFI/15 PHOENIX CONTACT 1263628 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1686068 |
| EAN: | 4063151375386 |
| Kód dodavatele: | 1263628 |
| Recyklační poplatek: | 0,29 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Modulární šířka: | 5 |
| Jmenovitý proud: | 15 A |
| Počet zásuvek: | 2 |
| Jmenovité napětí: | 125 V |
| S dětskou ochranou: | ne |
| Vestavěná hloubka: | 62,3 mm |
| Krycí víčko: | ne |