Katalogový list č. ELOSOS1685973
| Název: | Sada zástrček HC-STA-RJ45GC-BWSC-ELAL PHOENIX CONTACT 1249560 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1685973 |
| EAN: | 4063151354855 |
| Kód dodavatele: | 1249560 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Počet pólů: | 8 |
| Jmenovité napětí: | 50 V |
| Jmenovitý proud In: | 1 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 0,8 kV |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Šířka: | 34,44 mm |
| Hloubka: | 63,71 mm |
| Výška: | 67,26 mm |