Katalogový list č. ELOSOS1685970
| Název: | Sada zástrček HC-STA-RJ45CT-HS-M20-PLRBK PHOENIX CONTACT 1249557 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1685970 |
| EAN: | 4063151355012 |
| Kód dodavatele: | 1249557 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 8 |
| Jmenovité napětí: | 50 V |
| Jmenovitý proud In: | 1 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Šířka: | 34,2 mm |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Jmenovité rázové napětí: | 0,8 kV |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Výška: | 59,7 mm |
| Hloubka: | 63,54 mm |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |