Katalogový list č. ELOSOS1685969
| Název: | Sada zástrček HC-STA-RJ45PC-HT-M20-PLRBK PHOENIX CONTACT 1249556 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1685969 |
| EAN: | 4063151353667 |
| Kód dodavatele: | 1249556 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Šířka: | 34,2 mm |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Výška: | 27,89 mm |
| Hloubka: | 77,6 mm |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |