Katalogový list č. ELOSOS1685968
| Název: | Sada zástrček HC-STA-RJ45I-23-HT-M20-PLRBK PHOENIX CONTACT 1249555 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1685968 |
| EAN: | 4063151354756 |
| Kód dodavatele: | 1249555 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 8 |
| Jmenovité napětí: | 72 V |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Šířka: | 34,2 mm |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Jmenovitý proud In: | 1,75 A |
| Hloubka: | 86,81 mm |
| Výška: | 27,890945 mm |