Katalogový list č. ELOSOS1685958
| Název: | Konektor sběrnice na nosnou lištu HBUS8 53,6-8P-1S BK PHOENIX CONTACT 1249064 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1685958 |
| EAN: | 4063151353605 |
| Kód dodavatele: | 1249064 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 8 |
| Barva tělesa: | černá |
| Jmenovitý proud In: | 3 A |
| Jmenovité napětí: | 100 V |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Jmenovité rázové napětí: | 1,5 kV |
| Modulární rozteč kontaktů: | 2,54 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 2,54 mm |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-105 °C |