Katalogový list č. ELOSOS1684463
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny SACC-E-M12FST-4CON-M16/0,5X 1239444 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1684463 |
| EAN: | 4063151392444 |
| Kód dodavatele: | 1239444 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud In: | 12 A |
| Jmenovité napětí: | 63 V |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Počet napájecích kontaktů: | 4 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Průřez žíly: | 1,31 mm2 |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |