Katalogový list č. ELOSOS1684367
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACC-DSI-M12MSL-4FE-M16XL/1,5X 1238571 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1684367 |
| EAN: | 4063151387136 |
| Kód dodavatele: | 1238571 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Průřez žíly: | 2,5 mm2 |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| Jmenovité napětí: | 63 V |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Počet napájecích kontaktů: | 4 |
| Délka kabelu: | 1,5 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Male (zástrčka) |