Katalogový list č. ELOSOS1684223
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny ES-FT-C4M-CO1 PHOENIX CONTACT 1231071 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1684223 |
| EAN: | 4063151331542 |
| Kód dodavatele: | 1231071 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 1500 V |
| Jmenovitý proud In: | 26 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP66 |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Počet napájecích kontaktů: | 1 |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |