Katalogový list č. ELOSOS1684134
| Název: | Přípojný nástavec SACB-C-H180-8/16-12,0PUR SCO PHOENIX CONTACT 1224764 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1684134 |
| EAN: | 4063151317218 |
| Kód dodavatele: | 1224764 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Barva tělesa: | černá |
| Výška: | 21 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Jmenovité napětí: | 120 V |
| Hloubka: | 34 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní napětí: | 120-120 V |
| Provozní teplota: | -30-80 °C |