Katalogový list č. ELOSOS1684009
| Název: | SPE-T1-STRM-90-LED |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1684009 |
| EAN: | 4063151296742 |
| Kód dodavatele: | 1215778 |
| Recyklační poplatek: | 0,01 Kč |
| Počet pólů: | 2 |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Jmenovité napětí: | 72 V |
| Typ elektrického připojení: | pájecí připojení |
| Typ upevnění: | pájení |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Model konektoru: | Pevný konektor |
| Jmenovité rázové napětí: | 1,5 kV |
| Barva tělesa: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |