Katalogový list č. ELOSOS1684007
| Název: | Horní díl pouzdra s displejem ICS25-C100X12-DKP-7035 PHOENIX CONTACT 1215686 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1684007 |
| EAN: | 4063151296902 |
| Kód dodavatele: | 1215686 |
| Recyklační poplatek: | 1,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 25 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 14,35 mm |