Katalogový list č. ELOSOS1683391
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T2HBI24-DC250-2,0M2 PHOENIX CONTACT 1211220 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1683391 |
| EAN: | 4063151284411 |
| Kód dodavatele: | 1211220 |
| Recyklační poplatek: | 6,47 Kč |
| Šířka: | 108 mm |
| Druh proudu: | DC |
| Nominální napětí: | 1000 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Výška: | 140,25 mm |
| Hloubka: | 133,5 mm |