Katalogový list č. ELOSOS1683388
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T2HBI24-3AC32DC125-2,0M2 1211210 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1683388 |
| EAN: | 4063151281298 |
| Kód dodavatele: | 1211210 |
| Recyklační poplatek: | 6,32 Kč |
| Šířka: | 108 mm |
| Nominální napětí: | 480 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Hloubka: | 128,4 mm |
| Výška: | 140,25 mm |